گیم رنتر به عنوان بزرگترین مرجع اجاره بازی و بردگیم، دیسک بازی‌های شما را تا دو برابر قیمت فعلی‌شان خریداری می‌کند.

در کمپین «بازی‌هاتون گرون بفروش»، شما بازی‌های بلااستفاده خودتان را به گیم رنتر واگذار می‌کنید؛ و در عوض تا دو برابر ارزش‌شان، اعتبار اجاره بازی برای کنسول‌تان دریافت می‌کنید.

کمپین «بازی‌هاتو گرون بفروش» چیست؟

در این طرح، شما می‌توانید دیسک‌های خودتان را به اعتبارِ اجاره بازی تبدیل کرده و تا یک سال برای خرید بازی هزینه نکنید.

فرض کنید شما سه بازی PS4 دارید که دیگر ازشان استفاده نمی‌کنید. فروش این دیسک‌ها می‌تواند کار پر دردسری باشد. اما کمپین گیم رنتر بدون چانه زدن درباره قیمت‌ها، بازی‌های شما را به دو برابر ارزش‌شان خریداری می‌کند.

با مبلغی که از طریق این معامله به دست می‌آورید، نیازتان به خرید بازی تا مدت زیادی برطرف شده و هزینه‌هایتان هم کاهش پیدا می‌کند.

چطور می‌توانم بازی‌هایم را به گیم رنتر بفروشم؟

بعد از ثبت شماره تماس‌تان در این صفحه، کارشناس گیم رنتر با شما تماس گرفته و چند سوال درباره بازی‌ها می‌پرسد. در مرحله بعد مامور گیم رنتر دیسک‌های مورد نظر را جهت بررسی کارشناسی درب منزل شما تحویل گرفته و رسیدی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

بعد از 24 ساعت، نتیجه بررسی کارشناسی و قیمت پیشنهادی گیم رنتر برای خرید بازی‌های بهتان اعلام می‌شود. در صورت قبول پیشنهاد از طرف شما، فاکتور خرید برایتان ارسال شده و اعتبار اجاره بازی به پروفایل‌تان اضافه می‌شود.

در صورتی که پیشنهاد گیم رنتر را نپذیرید، مامور گیم رنتر بازی‌ها را مجددا درب منزل شما تحویل داده و هیچ هزینه‌ای هم از شما دریافت نمی‌شود.

نکته: اگر قصد فروش بازی به شکل نقدی را دارید، درخواست خود را همراه با نام بازی‌های مورد نظر، به کارشناس‌های گیم رنتر در بخش پشتیبانی آنلاین اعلام کنید.

مزایای فروش بازی به گیم رنتر

یکی از مزیت‌های اصلی این کمپین، قیمت‌های گیم رنتر است. در حالی که اغلب خریداران دنبال کاهشِ قیمت بازی‌های شما هستند، گیم رنتر بدون چانه‌زنی، تا دو برابر قیمت بازار را به شما پیشنهاد می‌دهد.

با شرکت در این طرح، هزینه خرید بازی شما به صفر می‌رسد. با فروش ۴ الی ۵ دیسک بلااستفاده به گیم رنتر، می‌توانید تا یک سال نگران خرید بازی نباشید و محصولات داغ و بروز را به رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

اگر به تازگی کنسول‌تان را عوض کرده باشید، با شرکت در این کمپین سود بزرگی می‌کنید. ما بازی‌های کنسول قبلی‌تان را به دو برابر قیمت خریده و در عوض، اعتبار اجاره بازی برای کنسول جدیدتان به شما تقدیم می‌کنیم. (کمپین گیم رنتر به همین دلیل بین گیمرهایی که به تازگی PS5 یا Xbox Series X خریده‌اند محبوبیت بالایی پیدا کرده).

در ضمن، همه کارها به عهده گیم رنتر است. فرآیند تحویل بازی، بررسی کارشناسی و ارائه اعتبار در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شده و شما بدون خارج شدن از منزل، مشکل خرید بازی‌تان را حل می‌کنید.

سوالات رایج در این باره

پرسش‌های زیر بیشترین تکرار را در میان کاربرهای گیم رنتر دارند.

  • می‌توانم بازی‌های خودم را در گیم رنتر اجاره بدهم؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد. شما می‌توانید با فروش بازی‌های خود به گیم رنتر، اعتبار اجاره بازی دریافت کنید.

  • امکان فروش بازی‌های قدیمی هم وجود دارد؟

بله؛ هیچ محدودیتی در انتخاب بازی‌ها وجود ندارد. گیم رنتر خریدار همه بازی‌های قدیمی و جدید شماست.

  • گیم رنتر بازیِ کدام کنسول‌ها را می‌خرد؟

گیم رنتر خریدار بازیِ کنسول‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، Nintendo Switch وانواع بردگیم ها است.

  • امکان دریافت وجه نقد وجود دارد؟

امکان پرداخت پول نقد برای شرکت کنندگان کمپین وجود ندارد و مبلغ به شکل اعتبار کرایه بازی به شما تقدیم می‌شود.

🔴✋🏻 نکته: شرکت در کمپین به معنای قبول شرایط و قوانین گیم رنتر است.